Vše o originálních modelech Minibox (nejen 1:100)
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

Le6n:

Dodelal bys pls ty zminene doplnky k favoritovi?
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Colonel32 píše:Le6n:

Dodelal bys pls ty zminene doplnky k favoritovi?
Yo
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

apropo, dostal jsem jeden docela zajimavy napad...

u krabicek to asi nema smysl, pac ty stoji jen na zemi, ale u verzi s modelovym podovzkem by se dal udelat podvozek, kde nebude zadny text, ale misto toho tam bude fakt videt to auto zespoda (zaveseni kol, nadrz, vyfuky atd.)

samorejme jako volitelna verze... ale pokud bude clovek napr. sbirat auta a lepit je na stojanky, tak uz veskery dulezity text bude stejne mit na tom stojanku
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Nové miniboxy podvozek

Příspěvek od Ondras »

mámm nějaké podvozky k novým miniboxům http://fotoalba.centrum.cz/search.php?n ... to&x=0&y=0
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Colonel32 píše:apropo, dostal jsem jeden docela zajimavy napad...
u krabicek to asi nema smysl, pac ty stoji jen na zemi, ale u verzi s modelovym podovzkem by se dal udelat podvozek, kde nebude zadny text, ale misto toho tam bude fakt videt to auto zespoda
Nápad je to zajímavý ale má to jeden háček .... opravdu má smysl prokreslovat podvozek když na něj stejně nebude vidět :wink: sice já u modelové 813 ten podvozek nakreslil i zespodu ( velice zjednodušeně ) a jako volitelná je přelepka s informacemi ale věř že je to práce v corelu na cca 1hodinu která by se dala využít jinak :wink: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Minibox“