TVORBA - skla cerna nebo modra?

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Lukas píše:ne to jsou třeba za sklem vlaječky,atd...
To vsechno udelas i na cernych sklech. Akorat, ze u oroginal WDS miniboxu takovy psi kusy nikdy nebyly. Ja vim, ze autorsky model je original, ale kdyz uz delam do miniboxu, tak se snazim,a by to bylo co nejvic podobny konceptu originalu. Tot alespon moje filosofie
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Lukas
Příspěvky: 76
Registrován: 23.12.2006 22:18
Bydliště: Zlíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas »

já vím. Ale i L.Dvořák,LBS Systém,atd.. nemají černá okna pokud vím
Když uděláš do černého skla svíticího hada tak po vytisknutí tam není vidět. Kdyby tam vidět byl tak zůstávám u černých oken. Mě se líběj obě dvě vezte oken jak černá tak světle šedá. Neřikám že se mi černá okna nelíbí u mě je to na 40% černá skla a na 50% šedá a 10% světoulince modrá jako mají LBS Systém. A moje první úpravy měly černou barvu oken.
A já jsem řekl jen svůj názor na barvu oken
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Lukas píše:já vím. Ale i L.Dvořák,LBS Systém,atd.. nemají černá okna pokud vím
Když uděláš do černého skla svíticího hada tak po vytisknutí tam není vidět. Kdyby tam vidět byl tak zůstávám u černých oken. Mě se líběj obě dvě vezte oken jak černá tak světle šedá. Neřikám že se mi černá okna nelíbí u mě je to na 40% černá skla a na 50% šedá a 10% světoulince modrá jako mají LBS Systém. A moje první úpravy měly černou barvu oken.
A já jsem řekl jen svůj názor na barvu oken
Njn, mne se zase libi ta cerna. Protoze kdyz Minibox, tak cerna skla.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Ja som za čierne.Používa(l) ich aj p.Weiner aj iný modelári kresliči,tak ako aj ja.Ešte pripúštam Šedé ale tieňované čiernošedé,ale čierne su naj.
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
Uživatelský avatar
dj.patyzon
Příspěvky: 4
Registrován: 30.01.2008 19:39
Bydliště: Ostrava

Black

Příspěvek od dj.patyzon »

Já jsem taky pro černou.
- Nebo ještě lépe skla alá Richard VYŠKOVSKÝ
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“