Výstava papírových modelů Dvůr Králové - 30. - 31. 5. 2014

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Re:

Příspěvek od JanO »

Tomas píše: Jak jsme se již předběžně dohodli, termín projde změnou v každém případě (nejpíše o týden dozadu), ostatní je otevřené.
Jestli můžu vznést poznámku k termínu - do června dál bych se nehrnul. Osobně bych byl pro termín někdy v květnu, jen aby to nekolidovalo s jinou papíráckou akcí.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava papírových modelů Dvůr Králové - 30. - 31. 5. 20

Příspěvek od František »

Tak a je řada na mně :)

Pro mne byl Dk hlavně setkáním s kolegy, kteří preferuji mé oblíbené měřítko. Je zde vždy výborný kolektiv lidí, které jsem si za ta léta oblíbil. Jsem rád, že kdo mohl tak se přijel ukázat a alespoň chvilku dnes již drahocenného času s námi strávil.

Děkuji všem, kteří se na akci podíleli zejména Janě, Pavlovy jejich rodině, samozřejmě i tobě Michale a všem ostatním, připravili jste pěknou akci.

A teď již si řekneme o něco vážněji za mne

výstava pro veřejnost letos naposledy, chci mít čas pokecat s vámi a nestarat se o věci okolo kde budou jaké modely, kdo kde bude a co kde bude, to mělo být připraveno. Já se rozčilovat už nebudu to jsem udělal v sále. Zjišťovat skoro 2 dny před akcí jestli budeme ubytovaní a jak je pro mne nepochopitelné. Prostě takhle prostě ne.

Osobně si myslím, že veřejných výstav máme dostatek, já chci s vámi posedět, v jednom koutu lepit modely a ukazovat jak to dělám já, a vy zas jak lepíte vy, ukazovat si figle jak obejít úskalí našeho měřítka, v dalším koutě spolek autoru co pro nás kreslí ty supr luxusní modely a mi se můžeme juknout jak takový model vzniká a třeba i pochytit jak si vytvořit model svůj. Pak si zajít ke stolu jen tak popovídat dát si výborné jídlo něco k pití a samozřejmě udělat si stoleček kde si vystavíme nové přírůstky do sbírky 100.To je má představa společného setkání. Samozřejmě si udělat společný výlet někam ven, a podívat se do okolí.
Obrázek
trocker
Příspěvky: 4
Registrován: 12.06.2014 23:07

Re: Výstava papírových modelů Dvůr Králové - 30. - 31. 5. 20

Příspěvek od trocker »

Všem bych tu chtěl poděkovat jménem Janičky (a pevně věřím, že i Michalovým) i svým za hodnocení. Třeba se podívíte, ale mám pocit, že celkem kladné.
Určitě veškeré připomínky, rady i "rozčilování" bylo na místě a odůvodněné a pro nás, jako pořadatele, i obrovským přínosem, díky.

Co se týče mé osoby, žil jsem těmito několika dny už dlouho předem a vůbec nechápu, když se blížil termín, jak jsem dokázal brázdit EU a v pořádku přijet :o
Všem bych ještě jednou chtěl poděkovat za účast, rád jsem Vás všechny viděl a příští rok uvidím zas a je mi fuk kde ;)

Osobně si myslím, že Michal má skvělou myšlenku, ale to ke škodě věci je asi i jediné, samotná realizace...

Snad jsem odepsal. kam jsem měl :lol:
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“