Yatming modely 1:72

Kovové i další modely aut - všechna měřítka
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Yatming modely 1:72

Příspěvek od Martin Happy »

Jedná se o modely sportovních verzí vozů,Např Opel Astra GTC,Alfa Romeo 156 GTA,M-B E55 V8 Kompressor AMG nebo Porsche Carera Turbo S,Znáte i tyto modely???
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Yatming

Příspěvek od Tomas »

Znám je, několik málo mám i doma, narazil jsem na ně v podstatě náhodou, když jsem sháněl Cararamy - lépe řečeno byl jsem na ně v prodejně upozorněn, že jsou ve stejném měřítku. U některých starších modelů mi vadí, že mají světla provedená pouze barvou, a to i vpředu, což nevypadá zase až tak dobře.

Do sbírky k Cararamě se hodí hlavně Porsche Turbo, dobře doplní modely značky. Pěkné jsou i Mercedesy nebo třeba mě potěšil Nissan 350Z.

Co je v nabídce, se dá dohledat na webu výrobce, je potřeba se k tomu trošku proklikat. Myslím, že je to klasicky http://www.yatming.com ale nejsem si teď jistý na 100%.

Jinak Porsche jsem víc než před rokem kupoval ve Foxtoys v Praze (tento obchod doporučuji). Dál jsem je loni viděl v Delvitě (ovšem ne každá Delvita prodává hračky, pozor na to) a letos nedávno jako doplňkový sortiment v Humanic (obuv) na stolku s dalšími drobnostmi pro děti apod. (taky nevím jestli to mají ve všech obchodech).
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

kdo chce muže objednávat :wink:

jen za 39,--

Obrázek

http://svet-aut.cz/yatming-172-c-115_310.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

František píše:kdo chce muže objednávat :wink:

jen za 39,--


http://svet-aut.cz/yatming-172-c-115_310.html

Mám i červenou verzi s bílými pruhy a teď jsem tedy koupil i tu co je na fotce. Za 50,- v Autíčkárně Brno Olympia
sashator
Příspěvky: 2
Registrován: 09.12.2007 23:39

Příspěvek od sashator »

Ahoj,
jsem začínajícím sběratelem modýlků v měřítku 1:72 a chtěl bych se proto zeptat, kde modely firmy Yatming sháníte(nejlépe okolí Pardubic nebo net). Zatím největší výběr jsem našel na svet-aut.cz. Díky za rady
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

sashator píše:Ahoj,
jsem začínajícím sběratelem modýlků v měřítku 1:72 a chtěl bych se proto zeptat, kde modely firmy Yatming sháníte(nejlépe okolí Pardubic nebo net). Zatím největší výběr jsem našel na svet-aut.cz. Díky za rady
Ono těch Yatmingů není moc, takže se hůř shánějí. Dřív byly i v supermarketech (viz předchozí příspěvky). Dneska už snad jen ve specializovaných prodejnách s modely (je-li někde v Pardubicích, nevím) nebo ten net. Lepší situace je u Abrexu, ten se dá už sehnat poměrně jednoduše, Cararama jakžtakž taky (např. hračky Pompo, Puntanela atd.)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

V současné době se zase objevil i Dodge Viper od Yatmingu.

Foto dodáme.

Dík M. Havlínovi za info.
adwardrob
Příspěvky: 2
Registrován: 26.12.2012 11:32

Příspěvek od adwardrob »

Všechny sportovní modely jsou venku třída! Miluju všechny modely .
:D :D :D 8)
terminator 1 vintage jacket terminator 1 vintage jacket
hank moody mcqueen racing jacket hank moody mcqueen racing jacket
Odpovědět

Zpět na „Kovové modely aut 1:X“