5.kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř

má být páté kolo?

ano
39
89%
ne
2
5%
asi ano
3
7%
 
Celkem hlasů: 44

TAYBOR
Příspěvky: 38
Registrován: 31.12.2006 11:00

Příspěvek od TAYBOR »

niesom autor modelov, len lepic, ale ten napad s monti systemom sa mi nejak nepaci :? co tak radsej nieco tazsie, kde sa vyselektuje kvalita modelov, ako je napr pri teme AGRO?
I love doughnut :)
TAYBOR
Příspěvky: 38
Registrován: 31.12.2006 11:00

Příspěvek od TAYBOR »

a neberte to tak ze to chcem len preto ze mam rad AGROtemu modelov, len chcem podoknut ze uz tu v roznych kolach boli nakladaky busy and so on, ale agro este nie.a viem aj ze sa to nebude pacit vsetkym autorom, ale ved nik ich nenuti sa zapojit a mozu si pockat na dalsie 6.kolo s inym tematom :)
I love doughnut :)
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Re: Monti

Příspěvek od Frenkye »

Tomas píše:Napadla mě jedna možnost, co by mohlo být tématem kola a dávám to k diskuzi: Určitě většina z vás zná modely Monti systém, což byly podle mě jedny z nejlepších hraček na českém trhu (a stále se prodávají). Co tedy udělat téma "Monti systém jako papírový model"? Je by bylo potřeba se dohodnout, zda by to byla jedna kategorie nebo více, protože jak jistě znáte modely Monti systému, jsou zde zastoupeny jak osobní vozy, tak nákladní a dnes i nějaký ten autobus se najde.

Náhled na nějaké modely např. zde:

http://353.hamradio.cz/monti-system.htm
Mne sa ten nápad páči ako paralelna súťaž 5 kola s tým aby sa nakreslil model tak aby ako u monty systému boli zameniteľné súčiastky tj. napríklad na jeden rám dať možnosť zameniteľných viacero nadstavieb poprípade kabín a pod niečo ako bolo u minibox Terier. :)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Monti

Příspěvek od František »

Frenkye píše:
Tomas píše:Napadla mě jedna možnost, co by mohlo být tématem kola a dávám to k diskuzi: Určitě většina z vás zná modely Monti systém, což byly podle mě jedny z nejlepších hraček na českém trhu (a stále se prodávají). Co tedy udělat téma "Monti systém jako papírový model"? Je by bylo potřeba se dohodnout, zda by to byla jedna kategorie nebo více, protože jak jistě znáte modely Monti systému, jsou zde zastoupeny jak osobní vozy, tak nákladní a dnes i nějaký ten autobus se najde.

Náhled na nějaké modely např. zde:

http://353.hamradio.cz/monti-system.htm
Mne sa ten nápad páči ako paralelna súťaž 5 kola s tým aby sa nakreslil model tak aby ako u monty systému boli zameniteľné súčiastky tj. napríklad na jeden rám dať možnosť zameniteľných viacero nadstavieb poprípade kabín a pod niečo ako bolo u minibox Terier. :)
To zní zajímavě, model který by se dal změnit na různé své varianty. Dalo by se vymyslet spousta možností :lol: .
Obrázek
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Monti

Příspěvek od Automaticke_pero »

František píše:
Frenkye píše:Mne sa ten nápad páči ako paralelna súťaž 5 kola s tým aby sa nakreslil model tak aby ako u monty systému boli zameniteľné súčiastky tj. napríklad na jeden rám dať možnosť zameniteľných viacero nadstavieb poprípade kabín a pod niečo ako bolo u minibox Terier. :)
To zní zajímavě, model který by se dal změnit na různé své varianty. Dalo by se vymyslet spousta možností :lol: .
Pokud by to tady prošlo - musí to být nutně nová vystřihovánka :wink: ?
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

tak to abych si nejaky ten montisystem koupil. ponevac se u nas nedochovali... :-/
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Monti

Příspěvek od Tomas »

Automaticke_pero píše:
František píše:
Frenkye píše:Mne sa ten nápad páči ako paralelna súťaž 5 kola s tým aby sa nakreslil model tak aby ako u monty systému boli zameniteľné súčiastky tj. napríklad na jeden rám dať možnosť zameniteľných viacero nadstavieb poprípade kabín a pod niečo ako bolo u minibox Terier. :)
To zní zajímavě, model který by se dal změnit na různé své varianty. Dalo by se vymyslet spousta možností :lol: .
Pokud by to tady prošlo - musí to být nutně nová vystřihovánka :wink: ?
No vypadá to, že tato možnost neprošla ;-) Ale varianta nová, víceméně asi definitivní Ti bude sedět ;-)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Monti

Příspěvek od František »

Tomas píše:
Automaticke_pero píše:
František píše:To zní zajímavě, model který by se dal změnit na různé své varianty. Dalo by se vymyslet spousta možností :lol: .
Pokud by to tady prošlo - musí to být nutně nová vystřihovánka :wink: ?
No vypadá to, že tato možnost neprošla ;-) Ale varianta nová, víceméně asi definitivní Ti bude sedět ;-)
musíme vybrat adekvátní ceny k modelům, které vytvoříte.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

5. soutěžní kolo bude zahájeno na konci prázdnin, již je vybrané i soutěžní téma (Monti to nebude). Takže už můžete pomalu začít přemýšlet, jaké novinky i osvědčené prvky tentokrát na soutěžních modelech použijete, čím převálcujete konkurenci a hlavně zaujmete diváky (=hlasující modeláře).
A jak psal už Franta, i tentokrát bude pro nejlepší autory připraveno něco na památku.
Užívejte si prázdnin a dovolených, načerpejte síly a na přelomu srpna a září se do toho pustíme.
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

Já už mám novou techniku ale chtěl jsem si ji nechat na nějakou příležitost qa myslím že právě přišla
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

V. kolo

Příspěvek od Automaticke_pero »

Tomáši, bohužel to bude beze mě (soutěž pak bude podstatně vyrovnanější :wink: , ne jako IV. kolo :lol: ) - nějak mě pohltila práce a na konci srpna pravděpodobně převezmu pozici šéfa našeho autobusovýho dvorku. Opravdu jsem teď rád, že funguju, kreslení modelů jde těžce stranou...
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: V. kolo

Příspěvek od Tomas »

Automaticke_pero píše:Tomáši, bohužel to bude beze mě (soutěž pak bude podstatně vyrovnanější :wink: , ne jako IV. kolo :lol: ) - nějak mě pohltila práce a na konci srpna pravděpodobně převezmu pozici šéfa našeho autobusovýho dvorku. Opravdu jsem teď rád, že funguju, kreslení modelů jde těžce stranou...
Četl jsem na k-repu, že se nedostává času, však uvidíš jak to bude vycházet.
Zamčeno

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“