5.kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř

má být páté kolo?

ano
39
89%
ne
2
5%
asi ano
3
7%
 
Celkem hlasů: 44

Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

ano,nízká návštěvnost tu je,řešením by mohlo být tedy v anketě mezi "odbornou" veřejností.Hlasovat by mohli pouze autoři,kteří publikují na stránkách,vyhlášení lepiči(Míra,Budulman apod.) a nebo lidé kteří prokážou že slepili stanovený počet soutěžních modelů fotografií.Jedinou podmínku bych dal že se nesmí hlasovat pro svůj model samozřejmě.
Takhle postavená anketa mezi lidmi kteří opravdu tvoří a lepí by byla určitě taky zajímavá
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
mazanov
Příspěvky: 31
Registrován: 19.04.2006 08:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazanov »

Anketa by mohla být zajímavá, jenže co vlastně řekne, když daný hlasující posuzuje většinu modelů jen podle pohledu na vystřihovánku nebo podle fotky autorem sestaveného modelu? Já sám si netroufnu hlasovat o nejlepší model, když jsem neslepil všechny soutěžní. A proč bych je lepil, když mě např. vojenská technika vůbec nebere, že? Částečně by se toto dalo ošetřit tím, že hlasovat mohu jen pro model, který jsem i slepil, což zdokladuji fotkou. Ale hodnocení profesionální komisí je v tomto případě myslím nejlepším řešením.
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Takže už nebude anketa jak bývala ?
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Vojta píše:Takže už nebude anketa jak bývala?
To tady nikdo neříká - jen že její výsledky po zkušenostech budou dost zavádějící a zkreslený, což je k započítání do výslednýho hodnocení nepoužitelný.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Ano,já taky neříkám že by anketa vyhrávala.To ne.Já jí myslel na doplnění.Soutěž s porotou je podle mě správný krok.Anketa jako doplněk ale taky.Jen pro zajímavost ,jestli se výsledky shodnou
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Tomas píše:
Martin Happy píše:5 kolo-páni tohle si přečíst na štědrej den vyvolá juedinou reakci,Už zas?

2x soutěž za rok stačí,člověk si i stihne oddychnout.

a ke Karosám,Za A sou tu modely Petra K a kdyby se ti zdály moc složité zkus modely Roonoatha,takže pokud nějaký model,sem za to že něco co neni
Na páté kolo je ještě opravdu čas ;-) K autobusům - doporučil bych také modely od E. Ašenbryla, v předvčerejší aktualizaci máte seznam. A budou přibývat!
no,pokud bude i ta firemní axerka,tak jo.ale co můžete čekat od 11-ti leteho xxx,no co?
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Colonel32 píše:zeptam se autora prvniho prispevku, s jakym modelem nastoupil do 4.kola
a sakra,JÁ ZATÍM NIC NEMÁM :oops: :oops: :oops: :oops: ale snad něco bude,no,ale,aasi,to,bude.1.ručně a za 2.až rozjedu skener
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Ještě bychom mohli využít způsob hodnocení jaký je u výtvarné soutěže na http://www.milanbartl.cz, hlasuje se e-mailem, každý pošle svůj hlas Frantovi přes mail, aspoň by se vidělo pro koho hlasují kamarádi nebo rodina.
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Vojta píše:Ještě bychom mohli využít způsob hodnocení jaký je u výtvarné soutěže na http://www.milanbartl.cz, hlasuje se e-mailem, každý pošle svůj hlas Frantovi přes mail, aspoň by se vidělo pro koho hlasují kamarádi nebo rodina.
Tak nějak jsem nepochopil jak podle emailu poznáš kdo je z rodiny a kdo ne
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Vojta píše:Ještě bychom mohli využít způsob hodnocení jaký je u výtvarné soutěže na http://www.milanbartl.cz, hlasuje se e-mailem, každý pošle svůj hlas Frantovi přes mail, aspoň by se vidělo pro koho hlasují kamarádi nebo rodina.
Ono v podstatě takhle to fungovalo přes hlasovací formulář, kde se zadávalo jméno / email nebo kdo nechtěl přes formulář poslal rovnou mail. U jednoho soutěžícího přišlo myslím skoro 20 mailů ;-)
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

Budu reagovat jen na to jak se tu psala že hlasuje málo lidí.

Mluvím za sebe, nehlasoval jsem ....protože myslím že hlasování je o nejlepší model v kole ....ale pokud si ho ani neslepím jak mužu vědět že je nej, že pasuje že se dobře lepí atd ....

Prostě pro mě je ten měsíc na hodnocení moc krátká doba abych si slepil aspon dva modely, takže nechci hlasovat o tom který neslepený model se mi líbí ...to by měla být jen část hodnocení ....

to je můj názor
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

Bohuzel, slepit vsechny modely, to by byla poradna fuska, ne-li mesic plny uvazek...

takze se budeme muset spolehnout na to, ze kazdy autor ma spolu s vystrihovankou dodat i fotografie slepeneho modelu...
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Automaticke_pero píše:
Vojta píše:Já bych chtěl oživit názor, který kdysi pronesl colonel. Provozovatel (co takhle zadavatel?) soutěže vybere předlohu a soutěžící ji pak vymodelují. Všichni stejné vozidlo.
To je rozumná idea (taky mě to napadlo). Ale viděl bych to jako reálný pod jednou podmínkou - zadavatel by měl taky všem účastníkům zajistit stejný dostupný podklady nebo zadat hodně přesnou specifikaci předlohy, aby modely byly opravdu souměřitelný.
jkaCHCEŠ!http://www.karosa.cz/main.php?show=seri ... uage=czech
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Automaticke_pero píše:
František píše:Kdybychom zadali jeden typ, dali jen jednu možnost, tak vnikne jeden model v několika různých rozkresleních, a kdo by lepil 2 a více naprosto stejných modelů, které se liší jen svým ztvárněním, růzností čar, nebo barvou skel.
Na druhou stranu se tak hodně jasně ukáže, kdo opravdu jak umí, a odfiltruje se tak zkreslení daný volbou "atraktivní" předlohy - to je krásně vidět na třetím kole, kde povedenej, ale náročnější Joyster od MiRo celkem hanebně propadl.

Zase to ale nemá smysl dělat pokaždý, to by byla opravdu nuda.
dobrý nápad!
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Zamčeno

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“