Modely 300dpi + modelový podvozek

Série náklaďáků TATRA i dalších značek v včetně návěsů, přívěsů apod.
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Modely 300dpi + modelový podvozek

Příspěvek od petr.truck »

Tak patrně těchto modelů nebude nakresleno moc počítám asi jenom s pěti modely :wink: bude to jakási výroční třešinka na dortu a vypadat by to mohlo asi takto :

tento projekt z technických důvodů zrušen do odvolání
Naposledy upravil(a) petr.truck dne 21.10.2006 20:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

815 UDS 114 a T148 TIR valník +PV 16.12 a možná T148 CAS 32
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Jůů, no to už se těším
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pěkné...

Příspěvek od Tomas »

Vypadá to, že se nám tu klube něco velmi zajímavého. Jenom je otázka, jaké modely zvolit, jestli vybrat od "každého něco" nebo raději udělat nějakou malou ucelenou sérii náklaďáků jednoho typu.

Určitě by ale v tomto rozlišení mělo být UDS, jak píše Martin (z čehož musíš mít velkou radost, protože je to asi ten nejpracnější, který jsme mohli vybrat :roll: ). A také nějaká vojenská verze by nebyla k zahození. Ta hasičská kabina je na ukázku, nebo ji můžeme považovat za základ prvního modelu v této minisérii?
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

A jak to s těmahle modelama vypadá dnes???
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Martin Happy píše:A jak to s těmahle modelama vypadá dnes???
:roll: momentálně něco vím ale nepovím :D bude překvapení :wink:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Pro ty z Vás co lepí moje modely jsem připravil kabinky Tatry 813 v kvalitě 300dpi , bohužel problém je dostat sem souubor PDF a tak alespon ukázka v souboru PNG . Kdo bude mít zájem napiště zašlu mailem .
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

petr.truck píše:Pro ty z Vás co lepí moje modely jsem připravil kabinky Tatry 813 v kvalitě 300dpi , bohužel problém je dostat sem souubor PDF a tak alespon ukázka v souboru PNG . Kdo bude mít zájem napiště zašlu mailem .
Petře, klidně mi je pošli na mail a rád je "upíchnu" na web, pdf není problém (pokud nebude mít x MB :wink: ) Co jinak, chystáš něco dalšího nového?
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tomáši :wink: tyto kabiny jsou pouze doplněk pro již zveřejněné modely :roll: . Jinak na web ti potom budu posílat již kompletní modely včetně podvozků :wink:
Dlouho jsem žádné novinky nekreslil . Ted co je kresleno je již s plastickým podvozkem tak snad se budou líbit .
Jinak všechny další modely které budu posílat již budou pouze v PDF :oops: a postupně jak budou vycházet se budou stahovat již zveřejněné modely které budou z části nahrazovány novou sérií . Kdyžtak pokecáme zítra na Chovově :wink: v 9:15 bych se měl ochomítat kolem prototypu Liazu od rippera .
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Mám dotaz měl by někdo zájem spíchnout mi skušební stavbu Tatry 813 s modelovým podvozkem kresleno v corelu jestli ano písněte mi na mail petr.truck@seznam.cz
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Takže již brzo Vás všechny budu informovat o nové řadě modelů

Musím tímto poděkovat BUDULMANOVI díky jehož skušební stavbě jsem mohl opravit spoustu nepřesností a zajisté vytvoření několika změn proti původní verzi kterou mi mimochodem nastínil František :wink: . Věřím že změny povedou k lepší slepitelnosti modelu . No a bay jste věděli o čem je tu řeč ..... :wink: viz fotečka
Obrázek
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Takže v červnových modelech viewtopic.php?t=302
jsou fotky hotového modelu :D
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

viz diskuze na slepených modelech ....

Holt vydat se tím správným směrem v okamžiku kdy není funkční tiskárna je velká zátěž na chudáka testera v tomto případě Budulmana ... :roll: musím rychle nakreslit jiný typ vozu řekl bych že slepit tolikrát jadnu kabinku za sebou je už "na prášky" :roll: ale role testera se zhostil naprosto perfektně :wink: o hlavu mi model neomlátil a trpělivě hlásil nesedící součásti :roll: takže jak podotknul Colonel32 vzniklo nádherné vrakoviště ... :wink: což by se dalo využít na krásné zátiší :lol: ďábelský nápad vytvořím pro budulmana jako bonus Tatru 815 kterou používá kovošrot bude super dioráma .

Jinak k modelu je nakreslen i krabičkový podvozek takže model se bude dát slepit i v krabičkové verzi .
A zde je dotaz mají být oba podvozky (krabičkový i modelový ) na jednom souboru s jednou kabinkou a nebo mám udělat dva soubory do jednoho kabinku + krabičkový podvozek a do druhého kabinku + modelový podvozek ???? zkrátka chcete na jednom papíře oba podvozky a nebo to mám rozdělit aby na každém listu měl podvozek svoji kabinu a daly se soubory tisknout zvlášť ?????

náměty prosím pište do konce týdne než odešlu modely Tomášovy na uveřejnění :wink:
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

petr.truck píše: ....A zde je dotaz mají být oba podvozky (krabičkový i modelový ) na jednom souboru s jednou kabinkou a nebo mám udělat dva soubory do jednoho kabinku + krabičkový podvozek a do druhého kabinku + modelový podvozek ???? zkrátka chcete na jednom papíře oba podvozky a nebo to mám rozdělit aby na každém listu měl podvozek svoji kabinu a daly se soubory tisknout zvlášť ?????

náměty prosím pište do konce týdne než odešlu modely Tomášovy na uveřejnění :wink:
Můj názor je mít dvě kabiny a dva podvozky,ať si každý vybere.
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

petr.truck píše: A zde je dotaz mají být oba podvozky (krabičkový i modelový ) na jednom souboru s jednou kabinkou a nebo mám udělat dva soubory do jednoho kabinku + krabičkový podvozek a do druhého kabinku + modelový podvozek ???? zkrátka chcete na jednom papíře oba podvozky a nebo to mám rozdělit aby na každém listu měl podvozek svoji kabinu a daly se soubory tisknout zvlášť ?????

náměty prosím pište do konce týdne než odešlu modely Tomášovy na uveřejnění :wink:
Weiner to delal jenom jednou. Byla zakladni konstrukce kabiny a doplnkovy dily pro rejpaly. Kdyz byly nutny konstrukcny zmeny, naznacil cervenou ryskou kde co ufiknout. bylo to jednoduchy a genialni... Podvozek pak byl dvakrat (logicky) - krabickovy a modelova verze. Ja se snazim to vtesnat vse na jeden papir :D Pokud je nutno, vyuziju prostor na druhem archu pro zbytek dilu a navod, navodni kresby atd...
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Odpovědět

Zpět na „PTF - Petr Sychra“