Modely od V. Zadáka

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Válec

Příspěvek od VZadak »

Tak po menší pauze první model, válec Stavostroj VV 170. Posílám malý náhled. Po vychytání posledních mušek poputuje na minibox.webz
Obrázek
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VZadak »

Model odeslán na minibox.webz spolu s dalším válcem s kovovými koly vv 113. Hezkou stavbu.
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Válec

Příspěvek od VZadak »

Zdravim,
zasílám fotky nového modelu.Po přestavbě stránek bude na http://www.z-modely.wz.cz

Obrázek Obrázek Obrázek
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Dioráma

Příspěvek od VZadak »

Hezkou sobotu,
Právě jsem dokončil malé dioráma s mými novými stroji. Stroje budou po několika úpravách ke stažení na webu http://www.z-modely.wz.cz.

Tento malinký kousek znázorňuje stavbu zemního tělesa v místě propustku.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Vibrační válce Stavostroj VV 113 a VV 170 si můžete stáhnout u nás na webu
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Válce

Příspěvek od VZadak »

Na živice se používá pouze kovový VV 113, VV 170 s pneu výhradně na zeminy a kamenivo. Původně jsem je do této série nezamýšlel ale budiž, už jsou tam. Já osobně jsem nakonec zadní kola přilepil napevno, přední válec je pouze vlepen do rámu. Kdo si nechce večer před spaním s modely hrát a jezdit, ušetří si trochu práce.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Válce

Příspěvek od Tomas »

VZadak píše:Na živice se používá pouze kovový VV 113, VV 170 s pneu výhradně na zeminy a kamenivo. Původně jsem je do této série nezamýšlel ale budiž, už jsou tam. Já osobně jsem nakonec zadní kola přilepil napevno, přední válec je pouze vlepen do rámu. Kdo si nechce večer před spaním s modely hrát a jezdit, ušetří si trochu práce.
Dám je pak samostatně, aby to bylo správně. Díky za upozornění
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

Ahoj
nechci bejt za rejpala, ale měl bych poznámku ke kolům u VV170 ...pokud se podívám na boky kol (díly č9 a 10) tak při jejich lepení podle vzorku pneu mi vyjde že jsou obě kola stejná .... tudíž na modelu bych měl vzorek každý jiným směrem (snad mě chápete) ....
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Válec

Příspěvek od VZadak »

OK,zdejší posluchači mají dobrý postřeh.Pokud nebudu admina moc otravovat,pošlu opravenou verzi.Také bych kola trochu zesvětlil,po vytisknutí se mi zdála dost tmavá.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Dotaz na autora z mailu:

Dobrý den, chtěl bych se optat pana Zadáka jestli nehodlá někdy zveřejnit model 1:32 UNEX DH 411, který je na jeho stránkách. A dokonce jsem je viděl i jako miniboxy 1:100 a jsou rovněž velice pěkný a měl bych o ně obrovský zájem. Děkuji, M. Studnička
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od VZadak »

Dobrý den,
s vydáním velkého modelu zatím nepočítám, to by dalo hodně práce-model mám ve stavu hrubých náčrtů rukou na papíře, nyní bych ho již překresloval na PC. V mém pomyslném seznamu v mé hlavě něco takového jako je vydání velkého modelu je, ale nedovoluji si odhadnout kdy. Nerad bych něco sliboval.
Malý bagr 1:100 mám nakreslený způlky, malý náhled jsem sem myslím jednou dával. Měl jsem problém s Corel Draw, model byl už skoro celý a když jsem najel do nabídky možnosti dokumentu, celé mi to spadlo bez uložení. Zbyla mi tedy zase jen uložená půlka. Tak jsem se rozlobil, že jsem ještě dodnes pořádně nevychlad. Nyní už ale plánuji jeho dokončení, řeším ale dilema, jestli pohyblivý mechanismus udělat na čepy či nějaké ohybací papírové spoje. S malým modelem tedy mohu sloužit.
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

Pane Zadáku, udělal sem rekonstrukci vašeho kropicího vozu liaz 706 MTS, pokud budete chtít pošlu vám ho.
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VZadak »

OK,budu se těšit.
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

VZadak píše:OK,budu se těšit.
Těšit se můžete už teď, protože ten model vám už 3 měsíce čeká v soukromejch zprávách, stačí si ho jen vyzvednout 8)
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VZadak »

Nějak se mi nedaří dopracovat někam, kde model je. v SZ nic nevidím.
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“