Tatra 815 8x8 AV-30

Ostatní modely 1:100
Uživatelský avatar
viktor006
Příspěvky: 220
Registrován: 13.12.2010 20:14
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Příspěvek od viktor006 »

NÁÁÁDHERA!!! první kdo ji upravenou po mě postavil a nejhezčí a hezčí už snad bejt nemůže :)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Moc pěkné :wink:
Obrázek
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

Taky se mi dostalo te cti mít tento model a dnes do něj konečně poprvé střihnu . Chtěl jsme dosadit par doplnku interiér a podobně, jde vidět že mám odkud čerpat KRásně nakresleno a obě verze moc pěkně postaveny.
BTW : SKRLUBe , tvé modely jezdí ? 815 8x8, 6x6 s3, eurovia válec tatra . Opravdu s Františkem máte jedny z nejlepších vytvorů a taky jste ten motor co určitě nejen mě žene zkoušet více a více u stovek. :wink: :wink: :!: :!:
krabičkový model ? to byl jen začátek !
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

Tak i já se pochlubím, po měsíci jsme konečně dokončil AVčko, fotky jsou jen z mobilu než budu mít doma foták, vím, mám se stydět ! ale nemohl jsem to vydržet :)) tak mě pochopte .
Model: Tatra 815 AV 30
Autor : viktor006
Úpravy na modelu: za úpravy děkuji skrlubovi, ten mi dodal díly na modelový podvozek a část dílů na nosnou rouru
také mu děkuji za velice podrobný fotodokument který si vedl u stavby, moc mi pomohl a také díky němu jsem si mohl vyzkoušet dráty , a podobně. tady už pár foto, prosím budte hodní a nekamenujte mně, lepší fotky dodám. Děkuji čokapik
Obrázek,Obrázek
Obrázek,Obrázek
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Uživatelský avatar
viktor006
Příspěvky: 220
Registrován: 13.12.2010 20:14
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Příspěvek od viktor006 »

no koukám že ta moje postavená je proti těm vašim dost ubohá :D moc pěkný ;-)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Ještě jednu AV30 a jdu do ní také :twisted:
Obrázek
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

To viktor006 : no s takovým super modelem jsi musel počítat že ho někdo rozřeže a bude experimentovat , a je fajn že jsi ho nechal tak jak je, dá se postavit lehce i složitě. ;) paráda. BTW : každy si upraví co chce ;)
To františek : jakto , že ho ještě nemáš na stole ? :lol: :!: :twisted: , nebo si říkám snad at tam ten model nedáš, to budem valit čočky teprve ;)
krabičkový model ? to byl jen začátek !
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

av-30

Příspěvek od technik »

Když koukám na tu Tatru tak si ji určitě postavím a chtěl bych ji mít alespoň tak krásnou jako viktor. Ty ostatní jsou rovněž nádherný, ale když si vzpomenu jaké jsem měl problémy s okénky u dvaatřicítek, tak vůbec nemám odvahu se do toho pustit ve stovce.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Teď mi to došlo koukám že si použil kabinu od Petra Kudreje k PP -27 paráda.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“