suhobove modely

Ostatní modely 1:100
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

suhobove modely

Příspěvek od suhob »

mam v plane spravit malu dioramku frezovania cesty, v ktorej bude ucinkovat freza Wirtgen W2000 spolu s upravenou T815 Doprastav, mam v plane porobit na tatrovke interier, plastickejsiu korbu, modelovejsi ram a uvidime ci ma este nieco napadne...taktiez chcem do dioramy zapojit aj ludi, cize tam bude zopar cestarov, vodic tatrovky, a obsluha frezy.

zacal som frezou kt. bola v sutazi o najlepsi minimodel, fotky z jej stavby nemam, len tu viac-menej dokoncenu, este tam chyba zabradlie a strecha(tu neviem ci budem dorabat)
Obrázek fotene len mobilom, sorry za kvalitu
Naposledy upravil(a) suhob dne 21.01.2013 12:39, celkem upraveno 1 x.
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

maly pokrok, ktory mi zabral viac casu ako som ocakaval :roll:
Obrázek Obrázek Obrázek
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

pribudli kolieska :)
Obrázek Obrázek
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

dalsi postup a stale bez reakcie :(
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Misiken
Příspěvky: 37
Registrován: 03.01.2010 20:10

Příspěvek od Misiken »

Mne sa to veľmi páči , neboj určite sa ešte niekto ohlási , dosť ma prekvapuje že sa nikto neohlásil , pretože to máš zatiaľ perfektné . :wink:
teším sa keď už budeš robiť podložku :)
pastetazrava
Příspěvky: 71
Registrován: 06.03.2010 12:43
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pastetazrava »

ide aj o to ze sem chodia aj anonymny uzivatelia :lol:
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

teda musim říct, že to je prozatim hezký počin. v celku čstá práce. doufám, že když tomu děláš tak detailní podvozek, bude i motor ;) jinak paráda držim palce. *thumbs up*
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

dakujem vam za reakcie :)
D_C: motor bohuzial nebude, chcel som ho spravit no do tejto tatrovky sa daval atmosfericky 10 valec, chcel som upravit ten od spidu co bol na stiahnutie, no ked som ho dal do corelu tak mi to vyhodilo obrazok, nie vektory a prekreslovat a upravovat tak cely motor mi nestalo za to, a ani mi to moc nevadi, pretoze motor by bol aj tak stale ukryty kedze by islo o dioramu, mozno pri nejakej inej tatrovke ktora by stala samostatne by som sa s nim pohral :wink:
kazdopadne dalsie pokracovanie bude hadam v pondelok vzhladom na to ze cez vikend budem prec, no v pondelok budem muset makat lebo hned v utorok pojdem zase na par dni prec a kedze to chcem stihnut do Bulldogfestu, budem musiet zabrat :D
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Model zatím vypadá velice zajímavě. Motor od Spídi jsem do své Tatry dostal, v zadní části je kryt motoru. Pod který se schová odříznutá řada válců,takže stačí jej vytisknout jen v měřítku. Nemusí se nějak upravovat, spíše zjednodušit některé díly, aby byly v 100 slepitelné. Beztak moc detilů nebude vidět.
Držím palce.

Obrázek
Obrázek
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

trosku som nastrihol kabinu, teraz bude na 4 dni utlm a potom pokracujeme :(
Obrázek
pastetazrava
Příspěvky: 71
Registrován: 06.03.2010 12:43
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pastetazrava »

mas to pekne ;)
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

dakujem :)
dnesny progres po navrate z PL
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Vypadá to zajímavě, koukám na jiný postup stavění kabiny s interierem, a vypadá taky zajímavě. Držím palce.
Obrázek
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

dakujem, budem to este potrebovat :wink: a akym sposobom si lepil ty tu kabinu? pretoze ten moj postup nebol tusim prave najstastnejsi :D
dnes sa mi podarilo uzavriet kabinu, bude vsak bez vodica pretoze som ho zmensil az priliz a vyzeral v tej kabine ako 16rocny pubertiak :D zajtra nalepim zrkadla, udiaren, vzduchovy filter a prilepim to na ram, potom spravim korbu a bude hotovo 8) fotky nie su pretoze moj mobil to nezvladol odfotit podla mojich predstav a v dostatocnej kvalite :?
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

tak predsalen sa nejake fotky podarili
Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“