Trolejbus Škoda TR24 Irisbus interiér?

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Trolejbus Škoda TR24 Irisbus interiér?

Příspěvek od cokapik »

Zdravím,
chtěl bych tady rozjet tento topic, protože bych chtěl něco vyzkoušet, ale zkušenosti bych rád dostal z vás a rady rozhodně taky ! Spoustu interiérů, které se najdou na foru,nebo na internetu jsem si skládal. Ať už do 815 PP,815-7 Firebox,815-7 Buček,Kinza,skrlub... a moc mě to baví, také model je jiný !

Chtěl jsem zkusit samodomo, interiér do trolejbusu, ano ví, zkušenější namítnou , že jsem si vzal velké sousto, a asi je to i pravda, ale když mě to chytlo poprvé , Vzal jsem TR24 a vyřezal z něj veškerá okna, a připravil si fólie na zasklení, jenže na interiéru jsem se zasekl, jelikož v programech neumím, vše se odehrávalo na papír tužkou :) měření, rýsování,kreslení,následné barvení a podobně, ale project jsem zahodil a řekl, že když jsem součástí tohoto fóra , nechám se zasypat nápady a připomínkami.

Stav je takový, že mám stále jen vyřezány otvory, boční stěny jsem vzal z modelu a zmenšil každý okraj o pár mm aby se mi vešly případné chlopně a model pěkně dosedal, zbarvení bylo jednoduché modle je bílý navenek a vevnitř jsem se inspiroval snad každým trolejbusem Tr24, kolem oken černá a od oken dolů taková ta šedá .

Nemám problém s narýsováním například sedaček,popřípadě i tvarování podlahy, největší problém vidím v prostoru řidiče, a celkově rozložení sedaček a podobně.

Mám tedy prosbu o : jakékoliv materiály ohledně rozměrů,fotek interiéru, rad,pomoci, nápadů.

Také bych chtěl určitě poprosit všechny co třeba náhodou měli stejný nápad, či by rádi pomohli, at sem cokoliv napíšou, možná se to nedočká konce, ale modely co jsem chtěl jsem zatím dodělal, a baví mě experimentovat, tak proč to nezkusit že ?:)

děkuji az veškerou pomoc,rady,inspiraci,pomoc,návrh,nápad :)

čokapik
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“