Modely od Le6na

Krásné modely od Le6na / Dark Towera (1:100, 1:300)

Lepí vůbec někdo tyhle složitější modely a je zájem o další?

Jo, stoprocentně!
42
66%
Klidně, zkusím to slípnout...
11
17%
No spíš ne, pěkně se kouká na hotový model, ale asi bych to nesvedl...
11
17%
V žádným případě, modely s víc jak 5 díly zásadně nelepím!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 64

Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Modely od Le6na

Příspěvek od Le6n »

Po mnoha atacích jsem připravil a zveřejnil LIAZ od LBS předělanej na LIAZ 100.55 D 4x4 Dakar 1985 (Moskal, Joklík, Fencl) plus stojánky k MiniBox modelům.

Obrázek

Byl bych rád, kdyby se ozval někdo, kdo ten Liaz slepil, případně se o to alespoň snaží. Ještě bych zveřejnil ten můj Kenworth K-100 Red Sioux a pak uvidím, jestli to vůbec někdo lepí...

Kompletní model LIAZ 100.55 D 4x4 Dakar 1985 plus stojánky ke stažení tady:

DOWNLOAD + INFO: http://www.minibox.webz.cz/dalsimodely.htm
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

Já už sem si ho vytisk a chci se do toho okamžitě co dodělám jeřáb od LBS slepit

jinak je to úplně suprově spracovaný, lepší model už sem tady dlouho neviděl
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Mathew píše:Já už sem si ho vytisk a chci se do toho okamžitě co dodělám jeřáb od LBS slepit

jinak je to úplně suprově spracovaný, lepší model už sem tady dlouho neviděl
To je komplimet :D Jsem zvědav na to jak se ti bude lepit a jakej bude výsledek...
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Model LIAZu z roku 1985 je na stažení také jako PDF soubor ze spřáteleného webu SPIDY - http://www.papirove-tatry-z-dakaru.ingrove.com - v sekci Modely - Modely ke stažení. Tam je ke shlédnutí foto a ke stažení jednoduchý model LIAZu Martina Macíka, který se mi tuze líbí... Zajímavý materiál na MiniBox, nemyslíte?
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

takhle sem si s modelem LIAZe pohrál já,Rám a kola se moc nevyvedly ale zato sem přidal jinou vychytávku,sklopnou kabinu s motorem,ten sece neni LIAZackel ale z Freghlinera(CC truck od Mi-Ra)ale dost se mi to líbí,uvažoval sem nad interierem,ale to sem zavrhnul
Obrázek
Obrázek

BTW:Kdy bude vydán KW Red Sioux,Fiat Ducato,Wartburg 353 a Tatra 141???Už se těšim moc na tydle modýlky
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Mnou slepený model ja na mých stránkách v sekci "další 1:100"
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Martin Happy píše:takhle sem si s modelem LIAZe pohrál já,Rám a kola se moc nevyvedly ale zato sem přidal jinou vychytávku,sklopnou kabinu s motorem,ten sece neni LIAZackel ale z Freghlinera(CC truck od Mi-Ra)ale dost se mi to líbí,uvažoval sem nad interierem,ale to sem zavrhnul

BTW:Kdy bude vydán KW Red Sioux,Fiat Ducato,Wartburg 353 a Tatra 141???Už se těšim moc na tydle modýlky
Jojo, je fajn videt, ze sou i lidi co neremcaj, ze model am vic dilu jak 4, ale ze se snazej udelat i neco navic. Ta kabina i s motorem jsou fajn, mam dokonce pocit, ze u predni napravy jsou tlumice? Skoda jen tech kol - nekomu se nechce namotavat X metru papirovych prouzku, ze? :D

S tim interierem jsem na tom podobne. I kdyz lepim modely vytisteny na 160g papir, i tak by vyrezani 'skel' dost oslabilo celou konstrukci a dost by se tam pak muselo lepit natupo. Nerikam, ze to nejde, akorat momentalne se mi fakt nechce experimentovat (jsem linej, priznavam).

Co se tyce vydani dalsich modelu - uz jsem o tom mluvil i s Colonelem - jelikoz casu je malo a zajmu primnoho, dal jsem ted miniboxum pauzicku a momentalne se venuju necemu malinko jinymu (uz se mi taky vo nataceni miniboxovejch kol i zdalo, takze pokud jsem nechtel skoncit v Bohnicich, pauza byla nevyhnutelna :))). V kazdym pripade Red Sioux je ve stavu, ze muze jit 'ven', Fiat Ducato taky (ve zjednodusene 'kamuflazi'), Wartburg 353 Lidove Milice je vlastne predelavka - takze bych se musel dohodnout s M. Rozinkem a Tatra 141 CSAD pravdepodbne nebude vydana nikdy - je to totiz predelanej originalni Minibox od pana Weinera - takze tady 0 bodu.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Le6n píše:
Wartburg 353 Lidove Milice je vlastne predelavka - takze bych se musel dohodnout s M. Rozinkem a Tatra 141 CSAD pravdepodbne nebude vydana nikdy - je to totiz predelanej originalni Minibox od pana Weinera - takze tady 0 bodu.
Domluvu ohledně Wartburgu s Michalem zajistím, to nebude problém.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Tatra 141, by mohlo vyjet, kdyby se předělala Tatra 111 od LBS :lol: . Mám to v plánu kabinu mám hotovou, ale ještě se musí na celém modelu zamakat. Teď mne trápí docela dost práce nestíhám nic :cry: , ale jak bude trochu více času tak bude T141 .
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

František píše:Tatra 141, by mohlo vyjet, kdyby se předělala Tatra 111 od LBS :lol: . Mám to v plánu kabinu mám hotovou, ale ještě se musí na celém modelu zamakat. Teď mne trápí docela dost práce nestíhám nic :cry: , ale jak bude trochu více času tak bude T141 .
Jo takhle by to samozrejme slo. Predelani LBS-u je realny. Ja delal ten WDS, takze mne moc netahne delat to jeste jednou. Myslim, ze lidickove budou radi az to udelas, T141 je krasny kousek.
Tomas píše:Domluvu ohledně Wartburgu s Michalem zajistím, to nebude problém.
Dobre, dej pak vedet trebas na ICQ, ja to pak pripravim.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Tak se na ně těším
Red Sioux,Fiat Ducato,Wartburg 353 Lidove Milice
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Oktan
Příspěvky: 96
Registrován: 10.01.2007 20:46
Bydliště: Russia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oktan »

My LIAZ. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Le6n píše:Jojo, je fajn videt, ze sou i lidi co neremcaj, ze model am vic dilu jak 4, ale ze se snazej udelat i neco navic. Ta kabina i s motorem jsou fajn, mam dokonce pocit, ze u predni napravy jsou tlumice? Skoda jen tech kol - nekomu se nechce namotavat X metru papirovych prouzku, ze? :D
jj,těch kol je škoda ale plánuju dodělání,časem,tlumiče sou jen provizorně natupo přilepené šejle,aby osa s koly nevybočovala mimo kabinu,ale vypadaj přirozeně
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Oktan píše:My LIAZ. :)
Obrázek
Congratulations! I hope I can show you my Kraz as soon as possible :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Martin Happy píše:jj,těch kol je škoda ale plánuju dodělání,časem,tlumiče sou jen provizorně natupo přilepené šejle,aby osa s koly nevybočovala mimo kabinu,ale vypadaj přirozeně
Jsem zvedav, hod pak foto, az se ti povede prekonat odpor k namotavani prouzku :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Odpovědět

Zpět na „Minimodel - Dark Tower“