HLASOVÁNÍ - TATRA nebo KENWORTH?

Krásné modely od Le6na / Dark Towera (1:100, 1:300)

Který Le6nův model má být uvolněn ke stažení jako druhý?

Tatra
40
61%
Kenworth
26
39%
 
Celkem hlasů: 66

Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HLASOVÁNÍ - TATRA nebo KENWORTH?

Příspěvek od Tomas »

Jako další model od Le6na alias Dark Towera chcete raději Tatru 141 ČSAD nebo Kenworth? Který se vám víc líbí?
Hlasujte v anketě, případně napište proč má ten který model vyhrát ;-)


Obrázek

Obrázek
TAYBOR
Příspěvky: 38
Registrován: 31.12.2006 11:00

Příspěvek od TAYBOR »

jednoznacne TATRA!! ten kenworth sa mi obec nehodi prave teraz by sa mi hodil tahac podvalnikoveho navesu :) a navyse na tento AWESOME model sa tesim snad odvtedy co som ho prvykrat videl na fotke na tomto fore :D
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

ta tatra je fakt best. ale kdyz jsem videl toho kenwotha, tak sem si rekl, kde ho stahnu? je fakt nadhernej. a davam prednost te americe pred tatrou. precijen poradnej americkej tahac mi ve sbyrce chybi... :-)
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Já osobně bych byl pro oba modely :D . Ale jako první bych bral Kenworth. A tu Tatru potom.
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Tomasi, Tomasi, todlencto mi udelat!!! Dyk pockej, ja ti to vratim! (newim jak, ale neco vykoumam) :lol: Ted uz jsem ale zvedav, jak ta anketa dopadne. Puvodne jsem myslel, ze to bude jednoznacny, ale ono to zas az tak jednoznacny nejni. Kazdej z tech modelu ma svy kouzlo, no uvidime.

Navrhoval bych vydani podminit dalsi paralelnou stavbou (sem swineeeeeeee, ja wim :))), pricemz by jako prvni dostali model jen ucastnici paralelky. Ti ostatni az za nejakou dobu, at je motivace. Protoze tolik aktivnich lepicu jako ted u T141 DAK jsem nevidel jak je rok dlouhej. A to samy bych delal i u dalsich slozitejsich modelu. At panove taky lepi a nejen stahujou :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

No to je celkově podraz toto. Já bych byl pro oba modely, je pravda že tu taru mám rozpracovanou v originále a nějak se mi nedaří :-( takže asi poletí .... ale oba vozy sou nádherný ale asi bych dal přednost Tatře.

Le6n: taky samej podraz :lol: podmínit to paralelkou .... tu co se lepí ted bych taky rád postavil jen bhužel v současné době není časna lepení mnoho jiných poviností :( ale třeba se najde chvilka a já všechny doženu :-D

a z důvodu stěhování a málo míst ajsem byl nucen přehodnotit stavbu modelů, ted asi budu stavět jen to pro mě "lepší" tedy to co mě zaujme více ... pokusím se s tím vyhrát a snad budou kam umístit :lol:
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Le6n: To je jen zjištění názorů naší lepičské veřejnosti :lol: žádný podraz :lol: Spíš mě taky zajímalo, který model vyhraje. Ať víme, o co je zájem ;-)
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

prednostne dostanou ucastnici aktualni paralelky, nebo minule paralelky?
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

snad učastníci té aktualní.někomu se třeba nemusí líbit vojenská verze(třeba mě)ale ta civilní ČSAD je naprosto parádní,ať paralelka nebo ne,pokud se k ní dostanu tak měřítko 300 dostane opět pauzu
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Kdo by chtel model prednostne, musi se prihlasit do paralelky a take vykazovat prubezne vysledky stavby. Ale to je jen muj napad, Tomas si to muze zaridit jak chce :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
xzelix
Příspěvky: 35
Registrován: 30.06.2007 23:34
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xzelix »

¨Tak já bych do té paralelky šel,a asi i můj bratr.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Do paralelní stavby na Afriku jsem chtěl jít, ale pak jsem dostal bonusový model jamala i s návěsem tak, jsem jí nezapočal. Vždyť už jednu Afriku mám :lol: z beta testu. Mě se líbí oba modely, ale Tatra je moje hlavní značka!!
Obrázek
TAYBOR
Příspěvky: 38
Registrován: 31.12.2006 11:00

Příspěvek od TAYBOR »

ja tiez lebo sa rysuje volny cas :D
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

No já se klidně k paralelce také přidám, jen nesmí být časově omezena, někdy mám třeba dva dny v týdnu a jindy na to nemám měsíc čas, takže pokud nebude nějak časové omezení tak bych se hlásil také ..... u té afriky tam bylo něco o termínu, ale jak to sleduju tak to se až tak neřeší, hlavně že se staví a jsou výsledky a je chut lepit.....
Takže doufám že příští paralelku se přidám :-D
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

taky se hlásím do tém paralelky,ale kdyby byl ještě i ten interier,asi si ho zbastlim,no,uvidim,ale chtělo by to
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Minimodel - Dark Tower“