LeVin95 models

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
LeVin95
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 10:55

LeVin95 models

Příspěvek od LeVin95 »

Dobrý den. Jsem z Ruska. Je mi líto, já nevím, český jazyk, já používám překladatele.
Tady je můj první model 1:100 měřítku. :oops:


Obrázek
Obrázek

Tento model je stále ve fázi testování:

Obrázek

Ferrari Enzo - http://rusfolder.com/32880177
Ferrari F40 - http://rusfolder.com/32880186
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

Ferari good. :)

Žigulík bezva :D
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Nice models

But I have problem with downloading. I don´t understand russian and I don´t know, where I should "click"
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Красиво сделаны бумажный модели аут поздравляю лошадиная сила зашибись работе и приветствую тебя между Minimodelarmi
Uživatelský avatar
mr.des
Příspěvky: 62
Registrován: 04.07.2011 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.des »

Martin Happy píše:Nice models

But I have problem with downloading. I don´t understand russian and I don´t know, where I should "click"
Normalne bys kliknul na Скачать файл [stahnout soubor] ale to nelze, pokud se ti tam objevi cervena veticka - На данный момент иностранный трафик у этого файла превышает российский [v danou chvili traffic u daneho fajlu prevysuje ruskej..] a tak te to zacne honit po ruznych reklamach apod... Nejlepsi bude se s nim domluvit, aby umistil model i na jinou sluzbu nebo to zaslal primo na email.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Modely budou brzo ke stažení na Minimodel.cz

Модели скоро будут доступны на Minimodel.cz
Obrázek
LeVin95
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 10:55

Příspěvek od LeVin95 »

František píše:Modely budou brzo ke stažení na Minimodel.cz

Модели скоро будут доступны на Minimodel.cz
Ohh ..... cool! To je dobrá motivace, aby mě dělat modely v tomto měřítku. Brzy tam bude ještě několik aut.

Ооо.....круто! Это хороший стимул продолжать мне делать модели в этом масштабе. Скоро будут ещё несколько машин.

Ohh ..... cool! This is a good motivation for me to make models in this scale. Soon there will be a few more cars.
LeVin95
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 10:55

Příspěvek od LeVin95 »

Mám dotaz.
Který formát je lepší pro modely. PNG nebo PDF?
Chci dosáhnout nejlepší kvality při tisku
buko1
Příspěvky: 36
Registrován: 19.03.2011 20:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buko1 »

mr.des píše: Normalne bys kliknul na Скачать файл [stahnout soubor] ale to nelze, pokud se ti tam objevi cervena veticka - На данный момент иностранный трафик у этого файла превышает российский [v danou chvili traffic u daneho fajlu prevysuje ruskej..] a tak te to zacne honit po ruznych reklamach apod... Nejlepsi bude se s nim domluvit, aby umistil model i na jinou sluzbu nebo to zaslal primo na email.
Nehoní to po žiadnych reklamách (iba na jednu). Akonáhle je tam ten text, stačí stlačiť zvýraznené slovo сюда, vybrať si jednu zo zobrazených odkazov na reklamy a po zobrazení reklamnej stránky počkať pokiaľ v hornej časti stránky neklesne časomiera na nulu (cca 30-40 sekúnd) - následne sa buď automaticky objaví okno na stiahnutie súboru (treba odpísať kód), alebo (ak automatické presmerovanie nespustí) stlačiť zvýraznený text (nad červeným riadkom) нажмите сюда - dôjde k presmerovaniu na stiahnutie súboru (odpísať kód a stiahnuť).
Uživatelský avatar
mr.des
Příspěvky: 62
Registrován: 04.07.2011 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.des »

Ano, postup funguje, nicmene ja mam k podobnym sluzbam dost velky odpor, proto je nepodporuji... Ale chapu, ze je to pouze muj osobni problem a drtiva vetsina s tim bude ok.
LeVin95
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 10:55

Příspěvek od LeVin95 »

A kde lépe pro sdílení souborů? http://www.uloz.to/?
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“