2014 - RMS Rychnov u Jablonce

Fotky z výstav modelů a dalších zajímavých akcí
Odpovědět
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

2014 - RMS Rychnov u Jablonce

Příspěvek od jyrka »

Tady se podělím o fota z RMS - aby nebyly jen na FCB :-) http://jyrka1-100.rajce.idnes.cz/2014-0 ... _Jablonce/
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 2
Registrován: 30.08.2013 22:34
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - RMS Rychnov u Jablonce

Příspěvek od Michal Dostál »

Ahoj přátelé.
Chtěl bych napsat pár řádek za hlavní organizátory Rychnov Model Show 2014.

Jako první bych chtěl strašně poděkovat všem, kdo se zapojil do přípravy a chodu výstavy. Všichni odvedli naprosto neskutečnou práci i když půlka týmu se na výstavě podílela poprvé.
RMS klub, KPM ORLIK - Czaniec , Licard - Liberec, Minimodel, rozhodčí.

Také všem sponzorům, bez kterých by výstava nebyla.
KartonModels.cz, Airbrushcentrum.cz, Almio Plus s.r.o

Tento rok, byly přípravy mnohem složitější, začali jsme s větší reklamní kampaní a hlavně se zaměřily na workshopy. Byly jsme odměněny za naší práci dvakrát větší účastí modelářů než minulý rok. Soutěžních modelů bylo 200 a nesoutěžních prostě hodně, nikdo to nechtěl počítat, můj odhad je 550. Návštěvníku za neděli bylo cca 350.

Workshopy od pánů: Zdeněk Smaženka, Martin Kořínek (airbrushcentrum.cz), Michal Traj, proběhli úspěšně, i když občas v časovém skluzu, za což se moc omlouvám. Pánové odvedli perfektní a profesionální práci. Za což jsem jim moc zavázán a už teď můžu slíbit, že workshopy budou i příští rok.

Tak a teď některá negativa. Minulý rok jsem slíbil, že se přestěhujeme. Bohužel nastaly nějaké komplikace při přípravě tohoto ročníku a stěhování by znamenalo větší časovou náročnost a hlavně více peněz. Absolutně jsem nečekal, že tento ročníky bude tak velký, což zapříčinilo všechny zmatky. Za to se omlouvám a pokusím se pro příští rok o nápravu.

Přejímka modelů a hodnocení soutěžních modelů proběhlo naprosto v klidu, nezaznamenal jsem žádný problém. Miroslav Štefek jako hlavní rozhodčí je pán na svém místě a jsem moc rád, že na RMS bude nadále spolupracovat.

Atmosféru a jak se u nás modeláři měli, nechám na zhodnocení jim samotným.

Takže jak to shrnout. Jsem dojat a všem moc moc děkuji a těším se na příští rok.
Michal Dostál

Obrázek Obrázek
------------------------blog-------------------------- ---------shop--------
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - RMS Rychnov u Jablonce

Příspěvek od Tomas »

Obrázek

Obrázek



Získaná cena pro zúčastněné minimodeláře (Minimodel.cz) v Rychnově od polských modelářů za kolekci Minimodelů - více jak psal Jirka na FB:

"V Rychnově jsme jako Minimodel Team obdrželi cenu za týmovou spolupráci a vystavené modely. Od polských kolegů modelářů je to hodně vysoké ocenění. Važme si této ceny, už se o nás díky RMS v Rychnově ví i za hranicemi. Všem minimodelářům za to patří velký dík."
Odpovědět

Zpět na „Fotky z akcí, výstav...“