Saviem tp-3 s modelovým podvozkem a detaily

Ostatní modely 1:100
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Tomas píše:A já napsal na Avii šířku 2,2 až 2,3 cm, když jsem dělal reedici Paper Case. No to mi tedy řekněte, kde jsem to sebral?
:shock:
Žeby chyba v Matrixu :?: :D
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Pitris píše:Tak z šířek Avií a Saviemu jsem poněkud zmaten. /
Nebuť v pohodě já ted valím do práce tak není čas ale zítra ti to písnu , jinak kabina byla sice stejná ale lišila se umístněním na daný podvozek a rozdíl byl v blatnících :wink: , ona existovala i verze kabiny pro tahač návěsů a nákladní vůz 6x4 :lol: zítra ju kdyžtak skennu nějakej rozměrový náčrtek :lol:
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

napište mi někdo jak velký mají být ty zbraně a jak široký ty gumy ale nevím kdy se dostanu na comp jedu na tábor a taťka je doma což znamená že se delší domu k pc nedostanu ale pište pište rozměry
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

jo a ty detaily neřešte budu to lepit 1:100 a ty zbraně nejsou pixelart ale hafo zmenšené fotky
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Rozmery zbrani mas v predchozich reakcich, tam co jsou i ty obrazky FA-MAS... A tim pixelartem jsem nemyslel zbrane, ale celkovy model :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

takže šíře kabiny přes blatníky je 2050
šíře nástaveb
valník 21N/K - 1996mm
valník 31N/L - 2246mm
skříń 31N/L - SJA - 2209mm
skříň 31L - SOA -2209mm
skříň 31L - SNAA -2209mm
skříň 31N - SDO -2224mm
skříň 31N - SPO/C -2260mm
skříň 31N - SPO/M -2209mm
skříň 31N - SPS -2209mm
skříň 31L - PSJD -2209mm
skříň 31N - PPA -2224mm
sklápěč 31K - S -2037mm
Obrázek
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

Le6n píše:Rozmery zbrani mas v predchozich reakcich, tam co jsou i ty obrazky FA-MAS... A tim pixelartem jsem nemyslel zbrane, ale celkovy model :)
jasný ale model není pixelart ale ty nové textury jsou dělané pozadími v paint.net jinak model klasicky v malování
Naposledy upravil(a) Ondras dne 25.07.2007 19:09, celkem upraveno 1 x.
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

jo a jak si pochyboval o tom že mají mp5 a beretu tak mají ale u speciálních protiterostických jednotek viz. článek http://www.paintballbrezova.cz/index.ph ... _clanek=52
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

a co sem se díval na ty gumy nevěděl jsem rozměry tak jsem si vzal šířku z Liazu 1985 od le6n ale mě připadají akorát
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

zítra bude volný počítač takže upravím rozměry a začnu dělat interiér
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

petr.truck
Díky za vyčerpávající informace. Tak teď už to je jasné :), aspoň u Avií, Saviem bude ale asi podobný. Kabina by tedy nejspíše měla být u krabičkového modelu široká 20 mm. Ten půlmilimet bych odečetl kvůli blatníkům, zakulacení kabiny a tloušťky papíru :)

Ondras
Tak šířku pneumatik můžeš teď odvodit podle nákresu co poslal petr.truck. Krásně tam jde vidět poměr kabiny k šířce pneumatik. Ovšem vsadil bych se, že vojenský Saviem bude mít pneumatiky jiné! Zkus to nějak odhadnout podle obrázků, co jsou v těch odkazech, co jsem posílal.
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Pitris píše:petr.truck
Díky za vyčerpávající informace. Tak teď už to je jasné :), aspoň u Avií, Saviem bude ale asi podobný. .
Zdravím , věs že Avie je licenční produkt původního Saviemu takže rozměry jsou shodné alespon pro tuto typovou řadu :wink: Jinak koukal jsem že jsi jediný kdo si všimnul že jsem tu něco ohledně rozměrů umístnil ,
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

ONDRAS: Jo textury jsou mozna graficky, ale veskery obrysy sou furt pixelaty, bez antialiasu, cili kdyz to vytisknes, budes tam mit misto souvislych car, ctverecky.

Co se tyce vyzbroje specialnich jednotek, je to spis vynimka, ale tys psal, ze to bude Saviem s vyzbroji francouzskeho cetnictva a ti nejspis na nemecky H&K nemaji :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

to ano ale jednotka spadá pod četnictvo ale kdybyste někdo věděli co mají normální četníci tak napište musí to být samopal a 9mm a hodily by se i rozměry :D a neměli by ste někdo fotky interiérů saviemů podívám se v mám archivu protože mám jen fotky od le6n použité jen trochu a v podstatě celý model jsem dělal podle fotek tady http://cgi.ebay.fr/saviem-tp-3_W0QQitem ... otohosting
nechcete ho někdo koupit ??? :D
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Ondras píše: neměli by ste někdo fotky interiérů saviemů podívám se v mám archivu protože mám jen fotky od le6n
Já nevím co řešíš Avia to auto přebrala licenčně kompletně od saviemu ... nevím o tom že by vymýšlely nový interiér :lol: :lol: bylo by to trochu neekonomické :lol: pouze se používaly naše budíky z Palu Kbely . Kdybych nebyl línej tak ti to naskenuji ale já línej sem a navíc jsou tací co by jenom chtěli ale říci slovo děkuji neumí :lol: :lol: holt jsem asi moc staromodní :lol:
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“