Kolik modelů máte postavených?

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

taky by tu stalo za zminku jak dlouho uz kdo modely lepi a jak na ne ma cas.jelikoz chodim do prace tak mam cas tak 2 hodiny denne a to moc pocet nezveda.jelikoz lepim skoro vsechny meritka byli police dost zaplnene( modalirim uz nejakych 18let) bohuzel sousta z nich nevydrzela napor synovcu tak zacinam odznova momentalne mam 25 modelu 1:100 a 1 v 1:43 a velkou kupu papiru vedle stolu
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Dobry den

tak ja jsem zacal stavet modely z techto stranek nekdy na podzim, myslim ze v rijnu. Bydlim v Kanade a diky memu povolani nemam zatim moc mista na vsechny veci tak jsem si sebou bral original miniboxy. Kdyz mi pomalu dochazeli tak jsem si rekl ze bych mel zjistit kolik jich vlastne bylo a na webu jsem nasel tyty stranky. Myslim ze se mi podarilo stahnout vsechny modeli co jsem nasel ale porad mam par fotek hotovych ktere nemam.

Zatim se mi podarilo sestavit asi 15, z toho jich je par originalu. Ted je musim vyfotit a par jich tu ukazat.

Dik za hodiny zabavy
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“