Colonel32: Colonelovy ostatni modely...

Ostatní modely 1:100
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Colonel32: Colonelovy ostatni modely...

Příspěvek od Colonel32 »

ve velmi brzke dobe se sbirka osobnich automobilu rozsiri o dalsi velmi znamy stroj. Ve spolupraci s Mikem totiz vznikl tento bonbonek: Skoda 136 Rapid

http://img215.imageshack.us/img215/795/136a1ck.jpg
Uživatelský avatar
Miko
Příspěvky: 69
Registrován: 10.04.2006 19:12
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Colonelovy ostatni modely...

Příspěvek od Miko »

Tak na to, že to máš den, a že já ti to posílal v miniboxovém stavu,je to víc než super!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Autor Mikoboxů ze stránky http://mikobox.uverysburinkou.cz
Voita
Příspěvky: 16
Registrován: 12.04.2006 14:28

Příspěvek od Voita »

Smím pár připomínek?
-Rapid má větší sklon čelního skla, což bude obtížně řešitelné
-Rapid má širší dveře
-Dal jsi tam masku ze 105 s oválnými světlomety, Rapid má tvarové
-do spoileru pod přední nárazník patří dvě díry
-do spileru na zadní kapotu patří štěrbiny
-když je SPZ vzadu, mohla by být i vpředu
-opět nevím, zda je nutné mít u všech modelů tažné zařízení

P.S. Jak sem vkládat obrázky? Posílám SZ ohledně obrázků, nemusíte to sem psát. Děkuji. Admin
Uživatelský avatar
Miko
Příspěvky: 69
Registrován: 10.04.2006 19:12
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miko »

Musíš z webu. Jinak ty širší dveře jsem udělal.
Autor Mikoboxů ze stránky http://mikobox.uverysburinkou.cz
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

připravuji s jedním slovenským webem též škodu 120 a rapid takže budete moci porovnávat :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Milý Colonele
měl bys přestat používat podvozky pana W. rapid již není od něj. Jinak začínáš sklouzávat k jistým Viki boxům. Sice ctíš jistá pravidla, ale přestává to být hezké. Copak neumíš vytvořit nějaký svůj model. Nebo se chceš neustále otáčet kolem pana W. a stále jej kopírovat. Skus zapojit taky svou pracovitost, já vím že na to máš podle toho co vytváříš. Kdybys tam dal upravený podvozek bylo by to mnohem lepší.
Toť můj názor, nezlob se, ale musel jsem ti to napsat, považuji to za chybu tvých modelů.Měl by jses nad tím zamyslet.
Obrázek
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

mily Frantisku

Pokud uz jsi tedy napsal takovy hezky sloh, tak bude nacase ho patricne ocenit...

1) JSEM COLONEL, ne Coloner, a jsem na patvary sveho nicku dost haklivej... pozn. Admin: opraveno v původní zprávě, aby bylo vše ok ;-)
2) Nevim, v cem je problem u Rapida s podvozkem origo Weiner - vzdyt to auto je delany z Weinerovy kastle skody 130, tak nechapu, proc bych tam nemohl mit i puvodni podvozek (nemluve o tom, ze tohle jeste neni finalni verze a uz to kritizujes dost nevybiravym zpusobem). Navic ja osobne to citim tak, ze u svych predelavek nechavam podvozky origo stylem, a cerna okna proste proto, abych vzdal hold odkazu ing. arch. Weinera.

Zatim jsem vydal kompletni list VBsetu, a zigul set, a na obou jsem si dal zatracene hodne prace, ale nevidel jsem duvod veci, ktere uz byly nakreslene a pouzitelne, delat znova a jinak.

Davam si velky pozor na to, abych panu Weinerovi nikdy neukrivdil.

3) budu pana weinera kopirovat jeste dlouho, pac me ceka cely VAZset, a nejak se mi nechce kreslit kastli uplne znova, kdyz se tahle da pouzit. :twisted: - ale neboj, nezapomenu praci pana Weinera i ostatnich nalezite kreditovat...

4) Zkusi zapojit svoji pracovitost? Si snad delas srandu??? Nebos to myslel jinak? Jake ze nepracuju? Nebo jako ze neudelam nic uplne vlastniho?

tak ted k tobe budu uprimnej - ale ja nemam na to, abych udelal neco vlastniho, protoze nedokazu udelat tvar karoserie. Ale mam cit pro detaily. Takze misto toho, abych moril svuj procesem, ktery je dle meho ztratou casu, venuju se predelavani detailu, kde si pripadam efektivnejsi a uzitecnejsi.

5) Nad tvym nazorem jsem se zamyslel... a dosel jsem k zaveru, ze mas asi nejake nevyresene osobni problemy...
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

trochu jsem to predelal podle voitovych pripominek:

http://img212.imageshack.us/img212/6853/136ab1he.jpg

- nova maska
- dve diry
- spztky volitelne
- prepracovany zadni spoiler
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

a dosel jsem k zaveru, ze mas asi nejake nevyresene osobni problemy...

Ve fóru v pravidlech je napsané, že uživatelé jsou povinni být vůči sobě ohleduplní a mj. neurážet, což podle mého názoru tato poznámka překračuje. Takže příště prosím všechny - pozor na tyto věci.
Franta vyjádřil svůj názor, který je jedním z pohledů na věc a není to názor úplně mimo.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Colonel32 píše:mily Frantisku

Pokud uz jsi tedy napsal takovy hezky sloh, tak bude nacase ho patricne ocenit...

1) JSEM COLONEL, ne Coloner, a jsem na patvary sveho nicku dost haklivej...

2) Nevim, v cem je problem u Rapida s podvozkem origo Weiner - vzdyt to auto je delany z Weinerovy kastle skody 130, tak nechapu, proc bych tam nemohl mit i puvodni podvozek (nemluve o tom, ze tohle jeste neni finalni verze a uz to kritizujes dost nevybiravym zpusobem). Navic ja osobne to citim tak, ze u svych predelavek nechavam podvozky origo stylem, a cerna okna proste proto, abych vzdal hold odkazu ing. arch. Weinera.

Zatim jsem vydal kompletni list VBsetu, a zigul set, a na obou jsem si dal zatracene hodne prace, ale nevidel jsem duvod veci, ktere uz byly nakreslene a pouzitelne, delat znova a jinak.

Davam si velky pozor na to, abych panu Weinerovi nikdy neukrivdil.

3) budu pana weinera kopirovat jeste dlouho, pac me ceka cely VAZset, a nejak se mi nechce kreslit kastli uplne znova, kdyz se tahle da pouzit. :twisted: - ale neboj, nezapomenu praci pana Weinera i ostatnich nalezite kreditovat...

4) Zkusi zapojit svoji pracovitost? Si snad delas srandu??? Nebos to myslel jinak? Jake ze nepracuju? Nebo jako ze neudelam nic uplne vlastniho?

tak ted k tobe budu uprimnej - ale ja nemam na to, abych udelal neco vlastniho, protoze nedokazu udelat tvar karoserie. Ale mam cit pro detaily. Takze misto toho, abych moril svuj procesem, ktery je dle meho ztratou casu, venuju se predelavani detailu, kde si pripadam efektivnejsi a uzitecnejsi.

5) Nad tvym nazorem jsem se zamyslel... a dosel jsem k zaveru, ze mas asi nejake nevyresene osobni problemy...
COLONELE
Jestli nedokážeš docenit konstruktivní kritiku, tak nevím kdo je na tom hůř. Když chceš dělat detaily, zkus i kola dát škodovácký. Jesli si myslíš, že na to nemáš tak se šeredně mýlíš, tvé detaily by byly u tvého CELÉHO modelu byly lepší a model by vypadal věrohodněji, než když z toho kouká okopírovaný podvozek. Vyjádřil jsem se jen k tomu, že se mi nelíbý starší vzhled podvozku a na něm napasovaný novou technikou nová karoserie. Chtěl jsem aby jses zamyslel nad mojí námitkou. Nebuď lenoch a pusť se dodíla se vším všudy a né jen s karoserii, kterou ti moc chválím, zkus i něco víc vždyť ty na to máš. Máš smysl pro detail tak jej upotřeb a vytvoř něco víc než jen menší detaily. Dej se do celé přestavby.

Zdar tvé praci František
Obrázek
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

aha... tak to se omlouvam... zdalo se mi, ze z rispevku citim nadech destruktivni kritiky, a tak uz jsem si celou zpravu vylozil v tomto duchu...
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

nu, a dale tu mame spolecny projekt s Michalem Rozinkem, GAZ M24 Volga

http://www2.shrani.si/files/volhaset547262.jpg

http://www2.shrani.si/files/volhaset547281.jpg
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Ještě co se týče světel,Rapid a Garde se lyšili pouze v tom.Rapid měl tvarované a Garde oválné.Mohly by tedy být i obě varianty???
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Drobek
Příspěvky: 67
Registrován: 09.04.2006 19:42
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od Drobek »

Ještě pár připomínek:rapid je nižší,má šikmější okna vepředu,jiný zadní okno to menší za sloupkem
Uživatelský avatar
Drobek
Příspěvky: 67
Registrován: 09.04.2006 19:42
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od Drobek »

už to nebude dlouho trvat a rapid bude po upravách


____________________
v plánu:
Škoda:100,1000mb,
130,1200.octavie
Fiat:127,126p
Trabant:601,601 combi[/code]
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“