Mikromodely 1:250 aneb renesance krabičkových krajinek

Forum pro menší měřítka (1:250 - 1:300)
Odpovědět
Dominik6692
Příspěvky: 8
Registrován: 11.01.2011 12:45
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od Dominik6692 »

Tak kdyby to sem dal Suhob tak bych byl rad.. :) každopádně bych strašně moc uvítel střelnici :) jako nejaku jednu budovů a boxy na střelbu :) a ještě neco k tomu :) myslim že by sis s tim dokazal poradit rawene :) Jo a jeste jeden sklad jak byl u základny ale třeba větší kdyby šel :)
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

tak ja sa to dnes pokusim zbuchat do pdfka a ked tak to niekde upnut a dat sem, a pstupne pridam ak budem este nieco robit :wink:
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

tak vecicky mam pripravene, no ked to chcem vyexportovat nemam v ponuke PDF subor, pouzivam coreldraw x4, netusite kde je problem? alebo ako inak to dat do toho PDFka? :?
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

suhob píše:tak vecicky mam pripravene, no ked to chcem vyexportovat nemam v ponuke PDF subor, pouzivam coreldraw x4, netusite kde je problem? alebo ako inak to dat do toho PDFka? :?
Ahoj, stáhni si Winpdf - je to zdarma program co ti simuluje tiskárnu takže v corelu dáš tisk - klasicky na střed stránky atd. no a vyleze ti pdf které si můžeš uložit. A kdyby to nešlo tak mi ty souboru pošli uložený ale do corela 12.
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Nazdar suhob. Tu mas image ked pises ze mas X4 tak by to malo byt takto:

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

richi: super, je to tak, ja blbec som myslel ze to moze byt len v tom exporte lebo som bol zvyknuty z CD8, ani ma nenapadlo pozriet inam :oops:
uz to len niekam upnem a hodim sem :wink:
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

Kryshpean
Příspěvky: 11
Registrován: 02.01.2011 12:26

Ať se hneme z místa :D

Příspěvek od Kryshpean »

Jaksi vidím že se tady zase nic neděje :D
Dveře to je dobrej nápad :idea: :D
A jinak bych se chtěl zeptat (kokoliv) jestli by sem nedal nějaké budovy ?? Já bych si je nadělal ale chybí mi podklady... :(
Jo a ještě ta "barevná katastrofa" :? musíme nasadit (teda měli by sme) barvy khaki ... nb jaká je ačr v realitě protože ta olivová je dost hrozná .... :? a Když už model tak podle reality ;)
A ještě jeden doplněk podařila se mi najít jedna fotka Polní nemocnice AČR newim jestli to už někdo z vás našel ale dá se to podle toho složit do hromady :D
http://forum.valka.cz/attachments/121/MOBIDENT.jpg A je tam vidět ta barva stanů kterou bych taky docela rád spravil až je Rawen konečně uvolní !! ;) j a ještě nemáte někdo něco víc o nemocnici ?? kdyby ste byly tak hodní jaké koliv pitomosti (k nemocnici) prosím do mailu (krystufek.chytry@seznam.cz) díky moc ;)
složitě to umí každé blbec ;)
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Přátelé, momentálně jsem časově indisponován takže musíte vydržet s tím co je. V zásobě toho mám dost ale nevím kdy se dostanu k vyzkoušení a dokončení toho všeho...
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Po nějaké době zase zpráva z oblasti Mikromodelů. Vydávám zde můj malý projekt z kategorie "what-if" a to sice fiktivní československá letadlová loď. Byl to jenom takový pokus a už ho mám hotový docela dlouho, ale rozhodl jsem se ho vydat. Letadlová loď se jmenuje Svatý Václav a je z období 30.-40. let. Pokud by byl zájem, pravděpodobně bych mohl udělat i reálné kamufláže Šmolíka i Avie případně k nim vytvořit i malé dioráma z období první republiky.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Stahovat můžete zde http://www.mediafire.com/?ky0wxc1mxk66kar
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Dominik6692
Příspěvky: 8
Registrován: 11.01.2011 12:45
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od Dominik6692 »

Rawene tak jak to vypadá dál?? uvolníš ke stažení stany ?? nebo něco co ještě nebylo?? nejvic by me bodly budovy.. :) nejaké armádní :)
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Zdarec všichni, naše modely expandují na Facebook 8-)
Tady najdete naši stránka http://www.facebook.com/pages/PRmodels/108137459276278
Mělo by to být viditelné i pro lidi bez Facebookového profilu. Prozatím tam jsou jenom Mikromodely, ale chtěl bych tam dát všechny modely, které jsme kdy vytvořili.
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Dominik6692
Příspěvky: 8
Registrován: 11.01.2011 12:45
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od Dominik6692 »

Nic se tu neděje.. bude něco noveho v 250tce??? nebo aspon ty stany a kontejnery?? :)
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Dominik6692 píše:Nic se tu neděje.. bude něco noveho v 250tce??? nebo aspon ty stany a kontejnery?? :)
Všechno bude, chci to vypustit s další sadou techniky ( Dana, Mrap - zapujčený od US boys pro naše boys, SA6, T-72...) Takže zatím to na tomhle stojí. Pak už bude celá Česká armáda téměř kompletní:-)
Akorát sem zvědavý co potom, protože do zahraniční techniky se mi tolik nechce, Michal má v přípravě něco z druhé světové války.
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Nějaké novinky, ukázka na jakém setu do Mikromodelů právě pracuji. 8-)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Odpovědět

Zpět na „Měřítko 1:250 - 1:300 /více autorů/“